Červenec 2014

První teaser na freakshow!

13. července 2014 v 17:57 | Lia |  Filmy a seriály
V několika předešlých článcích jsem se zmínila o tom jak moc ráda mám seriál American horror story. Nemůžu se dočkat října a další série která by se tentokrát měla odehrávat v panoptiku nebo v něčem podobném. Jsme ráda že to nakonec nebude ten cirkus protože cirkusi nesnášim :D i když oni by to určitě pojali hodně dobře. Tady je první teaser a musím říct že je opravdu nádherný. Líbí se mi víc jak ty minulé teasery na čarodějnice a to se mi líbily hodně.


Náhoda?

9. července 2014 v 10:25 | Lia |  Filmy a seriály
Zrovna si tak čtu Kruh, projíždim knižní novinky když si toho všimnu. Filmových adaptací knížek se většinou dost bojim. I když u tohohle by to nemuselo dopadnout zle. Akorát jsem se na první pohled trochu lekla hereček protože přece jen, každý má představu trochu jinou ale jak tak teď na ně koukám, fakt se na ně hodí. Teď jsem si uvědomila že jsem vlastně nenapsala o čem to vlastně celou dobu melu. Melu o tom že budou zfilmovávat Kruh. Mám z toho docela dobrý pocit. Premiéra se odhaduje na únor příštího roku takže se už těšim. :) Jen doufám že si to pak nebudou znova točit i amíci, tim mě dokážou vždycky nasrat. Tady je už fotka hlavních hrdinek pohromadě. Zkuste uhádnout která je která já osobně jsem si spletla Vanessu s Idou. :D


A teď každou zvlášť.

Minoo


Linnéa


Rebeka


Vanessa


Ida


Anna-Karin

A na závěr ještě dodatečně Elias kterého si ale moc dlouho neužijeme jak ví ti kteří už četli knížku.


Trefili jste se?

A už je to tady

7. července 2014 v 7:36 | Lia |  Daily Lia
Už vyhlížím první díl druhé řady Witches of East End. Nemůžu uvěřit že to tak rychle uteklo. Jsem docela zvědavá jak to tam udělají protože ukázky na to vypadaly hodně dobře ale to je přece jen jejich práce. Skoro všechny seriály na který koukám teď končí své série takže aspoň budu mít zase na co koukat. Přidávám teda tu ukázku na druhou sérii a písničku Black out days od Phantogram. Hrozně se mi líbí. :)