A sakra

16. srpna 2014 v 17:47 | Lia |  Daily Lia
Nedá se nic dělat. Ella mě nominovala na tag tak ho teda udělám. Snad se nebude zlobit, ale jak jsem se tak an ty otázky koukala, nejspíš budu mít většinu podobnou jako ona. :D

Peníze nebo štěstí?

Těžko říct. Taky co si představit pod štěstím. To je docela obecný pojem. Přece jen když má člověk v životě štěstí, ani s těmi penězi to nebude tak hrozné. Takže asi štěstí ale v tomhle smyslu. Ráda bych si zkusila být taky na chvíli lucker. :D

Umět létat, nebo číst myšlenky?

Tak tady je to naprosto jasný. Kdyby tam místo čtení myšlenek bylo ovládání mysli, to by bylo jiný kafe. Ale takhle jednoznačně létání. Přece jen, většina mých snů je právě o něm.

Umřít zimou či upálením?

Rozhodně bych radši umrzla. Oheň kromě teda svíček nemám moc ráda, a u táboráku jsem vždycky byla daleko od něj, protože mi vadilo to vedro a kouř. Navíc mi přijde umrznutí takové lepší, a míň bolestivé. A s trochou štěstí pak začneš mít halušky že je ti vlastně teplo. Něco takové si na hranici těžko vsugeruješ.

Fotbal nebo hokej?

Ani jednomu příliš neholduju, ale tak aby se neřeklo. Když na to přijde, radši budu sledovat hokej než fotbal u kterýho mám pocit že nikdy neskončí.

Být bohatý, ale umřít brzy anebo být chudý a umřít hodně starý?

Upřímně, radši si užít těch pár let pořádně než celý život živořit a pak se už jen modlit abych konečně umřela.

Nemít nohy nebo ruce?

Asi bych se s obojím vyrovnávala dost těžce. Odkázána na vozíček. Ale jak psala i ellaveci, nedovedu si představit život bez malování, čtení, psaní, vyrábění různých blbostí a jiných věcí co dělám skutečně ráda.

Čaj nebo limonáda?

Jelikož piju jenom vodu a v zimě teda spíš čaj tak teda ten čaj. Limonáda je na mě moc sladká.

Knihy nebo filmy?

Proč mi to jen děláte? Na tohle nebudu schopna odpovědět asi nikdy. Pomyslně si tak můžu říct že knihy, protože tady nejsou napsaný seriály který mám radši než filmy, ale v duchu si je tam stejně přidám takže tady bohužel mám svázané ruce.

Orlando Bloom nebo Brad Pitt?

Škoda že tady není na výběr Ryan Gosling xD. Tak tady teda ten Brad Pitt i když naposledy si celej film s nim vybavim si jen to Seznamte se Joe Black, co si mamka hodně pouštěla když jsem byla malá. Jo a pak ještě tu hrůzu Světovou válku Z. Bože to je neskutečná blbost. Jsem si hned potom musela zkouknout TWD.

Žít ve světě s pokémony nebo superhrdiny?

Ach, těžká to otázka :D. Pamatuju si, jak sjme s bráchou nadávali vždycky u pokémonů, proč si chytají takový bábovky, když mají za zadkem ty krutopřísný jedový typy. Jako jsou roztomilý o tom žádná (dokud se nedostají do druhého vývoje, tedy kromě Pikachu, nikdy mu neodpustím že nechtěl být Raichu xDDD). Ale nakonec musím říct, že bych radši brala ty superhrdiny, už jenom kvůli tomu jak ujíždim na Marvelu. A s trochou štěstí bych v okamžiku, kdybych normálně umřela ještě mohla získat nějakou novou schopnost.

A nenominuju nikoho, protože zrovna teď nesleduju žádnej blog kromě tedy toho Elliinýho.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 ella,ellaveci ella,ellaveci | E-mail | Web | 17. srpna 2014 v 13:24 | Reagovat

Tak to máme fakt hodně podobné!
Jak jsi psala o tom Pikachu, tak jsem si taky vzpomněla, že jsem byla hrozně zklamaná, že se nechtěl vyvinout :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama