Když padají lustry, a to nejen ve Fantomovi

22. září 2015 v 20:25 | Lia |  Daily Lia
Docela dlouho jsem si říkala, jestli vůbec nějakej takovej článek psát, protože si neumím představit, že by tohle mé tlachání prakticky o ničem někoho bavilo. Ale vzhledem k tomu, jak dlouho jsem chodila sem a tam, jako vždycky když přemýšlím (spíš běholítám, ale vzhledem k tomu, jaký dopad mají i normální kroky na stropy našich sousedů to musím bohužel omezovat co nejvíc a to hlavně v noci, kdy pro klid obyvatel domu přešlapuju v rohu směrem ke zdi...jo...ke zdi), to má cenu napsat, i kdyby jen pro klid mé duše.

A ano, i strop už jim předpokládám mou vinou spadl :D.Naposledy jsem o své nové třídě psala na začátku měsíce hned po seznamováku. Musím říct, že jsem měla opravdu štěstí na lidi. Takhle to vypadá, že bych bez větších dramat mohla střední proklouznout. Akorát tu je náš učitel křesťan a jeho videa o Boží cestě na Youtube, který mi stále nevrátil můj schízo obrázek, a na který se ho bojím upozornit, aby se mě zase nezačal vyptávat.


Nikdy bych neřekla, že bych tímto slovem mohla kdy vůbec sebe označit, ale v poslední době si připadám jako hrozný šprt a ani trochu tomu nepomáhá fakt, že sedím v první lavici, i když jsem si tam původně sedla za účelem, aby si mě učitelé nevšímali. Když ono to je prostě těžký nezvednout ruku, když na třídu učitel háže ten svůj pohled plný zoufalství v marné snaze získat nějakou odezvu.

Děkuji svým věčně od inkoustu zamazaným prstům, že i přes takzvanou spolehlivost, kterou mi učitel bůhví proč připsal, nemusím číst při dějáku z jeho Bible. A celkově mi radši nic nepokládají do rukou, i když jsem nejblíž. Dneska jsem si dokonce při pohledu na mou ruku vysloužila od učitelky na biologii výjek, když mě chtěla využít jako součást své názorné ukázky. Asi nemusím dodávat, že nakonec na mém místě stanul někdo úplně jiný.


Nejspíš jediná doba, kdy se cítím jako naprosto totální debil (zdůrazňuju naprosto totální jako: Naprosto netuším co se to kolem mě děje a nejradši bych skočila z okna před učitelovým pohledem) je při fyzice. Dokonce i mnou tolikrát proklínaná chemie mi jde líp než tohle. Tahle látka mi nešla v šestce a nejde mi ani teď. Převody...Jen těžko by jste hledali písničku, která by se k mému věčnému boji s nimi hodila líp.


Když jsem u těch muzikálů, něco mi říká, že jestli předtím jsem se obávala školních akcí kvůli tomu, že mluvím ze spaní, teď bych asi neměla spát v cizí přítomnosti vůbec, protože pozor...z úrovně: "Mluvím ze spaní" jsem povýšila na úroveň: "Zpívám ze spaní." Jop...zpívám...Jako by nestačilo, že si i během dne furt něco broukám. To asi můj mozek chce naštvat bratra, v jehož přítomnosti si už ani nemůžu zpívat Fantoma, ani Les Misérables, ani Sweeneyho (radši žádný muzikál), protože i když je všechny má rád, narozdíl ode mě není zas tolik rád, když mu pak hrají v hlavě celý den. Takže to teď bude naopak celou noc. Moje podvědomí je už větší svině, jak já ve skutečnosti :D.


Co se týče mé nové povídky, stále nemůžu přijít na to, jak přemluvit Viktora, že bez Amy nikdy nic nedokáže. Marně hledám konec jeho ega a zatím nic :D. Přejte mi štěstí.

Jestli jste se dostali až sem, gratuluji! Těch pár minut života vám už nikdo nevrátí :D.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sasha Sasha | Web | 22. září 2015 v 20:32 | Reagovat

pokiaľ ťa ostatní nepovažujú za šprta, tak je to v pohode nie? .D horšie je ked ním nie si a všetci si to myslia :D takže chill, užívaj si školu - a z fyziky si nič nerob, tú nevedia ani učitelia :D

2 Lia Lia | Web | 22. září 2015 v 20:37 | Reagovat

[1]: Díky za útěchu :DDD

3 ella,ellaveci ella,ellaveci | E-mail | Web | 7. listopadu 2015 v 18:29 | Reagovat

Eh, videa o Boží cestě? Lituji tě. :D
Neboj, já taky sedím v první lavici, ale nějak se mi slovvíčko šprt vyhýbá. I když se hlásím někdy až moc. (na děják a češtinu paradoxně vůbec)
Fyzika... Hmh. To bude dobrý. já si říkám, že u fyziky mají šanci jen ti, co na ni mají mozek- a já to nejsem, takže klid.

Já bych tak chtěla zpívat ze spaní! Všechno lepší, než moje sny o učitelce češtiny a pterodaktylech :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama