Zápisník trosečníka (2.9.-4.9.)

4. září 2015 v 13:49 | Lia |  Výkvěty mé mysli
Dovolila jsem si sem přidat pár postřehů, kterých jsem byla svědkem při třídenním seznámení se svou novou třídou. Snad se aspoň trochu pobavíte :D.

Den první:

Díky losování končím na pokoji se třemi ne příliš hlučnými, ani extrémně stydlivými holkami. Předpokládám ale, že žádné velké sbližování se konat nebude.


Učitel si nejspíš tichost vykládá jako znak spolehlivosti a proto mi doslova předhazuje službu na třídnici. Podaří se mi prchnout.


Rozhovor v pokoji se stáčí ke skuhrání nad počtem zásuvek v pokoji (je tu jen jedna, tudíž se na ní s nabíječkami musí střídat) a absencí zrcadel. A pak je tu ještě ta zapeklitá otázka, jak se sakra 25 lidí podělí o dvě sprchy?


Den druhý:

Včera jsme měli nakreslit na papír nějaké důležité milníky v našem životě a co je pro nás důležité. Asi jsem si k tomu neměla pouštět takovou hudbu, protože jsem tam učitelovi nakreslila takovou schízu, že se bojim, že se na mě každou chvílí obrátí s tím svým rádoby obličejem: "Buďme nejlepší kamarádi" a se slovy: "Můžeš mi tohle vysvětlit?" Navíc se obávám, že nápis Lot 666 vzhledem ke svému náboženskému zaměření nepochopí jako odkaz na muzikál případně film.

Pohrávám si s otázkou, proč je tak důležité namalovat se do lesa.

Den třetí:

Samozřejmě, že si mě včera v lese učitel odchytnul. Podařilo se mi ale zdrhnout. Další vyslýchání se konalo ještě večer, ale zjistila jsem, že ve svém "prchacím" umění se stále zlepšuji. Někdo by mu měl vysvětlit, že některé věci se zkrátka nevysvětlují a člověk na ně musí přijít sám (nebo neměl. Rozhodně neměl. Kdo říkal, že tomu musí rozumět?).

Všichni prožívají aféru mastných vlasů a suchých šamponů těsně před odjezdem.

Měla jsem tu čest se včera setkat s jinou třídou a musím říct, že jsem za tu svou VELMI vděčná.

Objevila jsem někoho, kdo je ještě víc šílený a mluví častěji z cesty jak já. To už je co říct :D.

Jestli naši třídu nestmelí pomlouvání třídy Laboratorních asistentů, tak už nic. Možná tak to na můj vkus až příliš osobní "namačkávání se" v autobuse cestou zpět.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama