Sarah Brightman alias Blind Mag alias Christine

30. prosince 2015 v 22:42 | Lia |  Filmy a seriály
No, kdo by to byl čekal, že si k Sarah Brightman skutečně někdy nějakou tu cestu najdu. Rozhodně jsem netušila, že by něco takového vůbec mohlo nastat ještě tenhle rok. A to díky téhle nevšení záležitosti jménem Repo! The Genetic Opera. Primárně jsem se na to dívala jen kvůli Sarah v roli okouzlujcí Mag, která se shodou okolností vyskytuje i v jistém mnou již jednou zmiňovaném a silně návykovém komiksu po boku Erika.

Blind Mag,

Film se odehrává v nám poměrně blízké budoucnosti a celý se točí okolo světa, kde průmysl s operacemi stal tím nejvýdělečnějším na světě. Není nic zvláštního, když každý člověk podstoupí za svůj život minimálně jednu takovou operaci. Díky firmě GeneCo můžete mít nové oči, srdce, plíce, cokoliv, na co si jen vzpomenete prakticky ihned, pokud tedy později budete schopni v patřičném termínu tento zásah zaplatit. Pokud ne, může se stát, že jednoho dne vás navštíví Repoman, a to, co jste od GeneCo získali si vezme zpět.


Tohle je film, který bych opravdu doporučit všem nemohla. Pustila jsem si ho s tím, že je víc než vysoká pravděpodobnost, že se mi to líbit nebude. A jak příjemně jsme byla překvapená. Prvních osm minut a já byla nadšená. Je mi ale jasný, že ne každý to tak musí mít. Řekla bych, že poměrně málo lidí má rádo muzikály (a to tady se mluví opravdu minimálně), a tohle je navíc temné sci-fi s celou přehlídkou gore momentů. I když jsem čekala, podle toho, co jsem o tom četla, že to bude víc brutální a úchylný.

Terrance Zdunich as GraveRobber in Repo! The Genetic Opera; photograph by Steve Wilkie. © Lions Gate Films.:


Strašně krásně se na to kouká. Nádherný kostýmy, i celý to zkažený město a ty písničky, jaký mají náboj. Jen škoda, že tam Mag nezpívala trochu víc. Z celýho filmu nejkrásnější postava :3.

Jediná věc, co mě na tomhle filmu štve je možná tak otravná Paris Hilton, která tam naštěstí není moc často. Naprosto nechápu, jak by vůbec mohli přemýšlet o tom, že by její postava mohla nahradit Mag ve zpěvu.

Sarah Brightman as Blind Mag in Repo! The Genetic Opera:


Sarah Brightman jsem až do týhle chvíle viděla zpívat jen na pár videích Fantoma, kde se mi moc nelíbila. Její Mag jsem ale byla unešená. Ještě jsem si stihla poslechnout, než se mi Repo dostahovalo, celý soundtrack z původního obsazení Fantoma. Opravdu lituju, že jsem nikde nesehnala záznam, protože bych to moc ráda viděla. Bylo to jiné, ale líbilo se mi to. Překvapilo mě, že jsou některá slova v písních jinak, než je znám já (když něco člověk umí slovo od slova :D). Myslela jsem, že některé části byly změněny jen pro film, ale tady jich bylo mnohem víc, občas se s filmem shodovaly, občas ne. Čekala jsem ale, že Crawford bude mít víc tajemný hlas. Tak či tak, konečně mě jako takovou obří fantomáckou fanynku nemusí pronásledovat, že jsem ani neviděla (v tomto případě neslyšela) původní show.

Sarah Brightman, so beautiful.:

A ještě k Repo, víte co je úplně nejlepší? Že tohle bylo původně na divadle, takže snad se mi tenhle záznam podaří někde najít. Opravdu mě zajímá, jak se s tím vypořádali :). 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama