Když se slova zkrátka nedostaví

23. prosince 2015 v 19:13 | Lia |  Daily Lia
Dnes jen kratší článek (alespoň doufám, že bude krátký, pokud se zas nerozkecám úplně o ničem) abych měla alespoň na chvíli pocit, že jsem tenhle naprosto volný den nepromrhala. Celý prosinec a vlastně i většinu listopadu jsem se těšila na prázdniny, až si sednu, srovnám si to všechno v hlavě a konečně to hodím na papír. Tohle se týká především mého skluzu v Dešti. Jen výjimečně se stává, že bych měla takhle dopředu vymyšlený hned dvě kapitoly. A ještě stále tu je ten skoro dokončený článek o spisovatelských filmech. Aspoň, že už tu Christine mám hotovou. A jak dlouho mě strašila.

No, od školy mám konečně pauzu, a já stále ne a ne něco napsat. Dokonce i k tomuhle kecacímu "článku" jsem se musela přinutit.

disney disney paper finals big hero 6

Takže místo toho, abych poctivě psala, jak jsem si celou dobu slibovala, ta fangirl ve mně se tetelí nad novým filmem, který jsem nedávno objevila a tudíž i novým shipem. Můžu jen děkovat, že ty písničky v tom nejsou druhej Fantom, protože přesně to bych teď potřebovala. Další posedlost a touhu si na to napsat vlastní fanfikci (furt lepší, než hledat nějakou obstojnou že), když bych měla psát tu na Fantoma, jak jsem Elle asi před měsícem nebo dvěma taky slíbila.

Opravdu mě překvapuje, že jsem o tomhle neslyšela už dřív. Filmy nápadně podobné Nekonečnému příběhu a Alence v Říši divů, kde se navíc zpívá, mi většinou nemají tendenci unikat. A ano, podívala jsem se na to kvůli fanartům a crossoverům s Fantomem :D.


Vím, že je to pohádka určená asi pro menší věkový publikum, než mezi které spadám já, ale ani to mi nezabránilo, abych další den ve škole svým zjevením všude nerozhazovala třpytky. Nechápu, jak to ten David Bowie dělá. Pokaždý když ho vidím si říkám, jak je divnej, ale i tak to prostě funguje :DDD.
Navíc jsem si díky tomu vytvořila totální závislost na jistém komiksu, kde se hlavní postava z tohohle filmu Sarah sejde na jednom místě s Christine a dalšími nám známými postavami v jednom baráku. Když si už myslíte, že po Legolasovi, Sweeneym Toddovi, Winchesterech a Geraltovi vás už nic nemůže překvapit, na scénu nastoupí Irene Adler.

Zde se nachází nebezpečí v podobě naprosté závislosti a extrémně vysokého počtu crossoverů. Divím se, že svět je vůbec schopen pobrat střetnutí tolika různých realit. Ale vážně, varování pro všechny, kteří nemají zrovna teď volný čas, protože od tohohle se zkrátka neodtrhnete. Já to, co tam zatím je dočetla dneska a vůbec netuším, co budu dělat bez úžasně úchylnýho (zvláštní kombinace slov) Jaretha, roztomilýho Erika a zatraceně blonďatý Christine (teď si zas připadám blbě kvůli některým postavám, protože jich tam je tak strašně moc).V tuto dobu mám už většinou absťák na nový knížky, takže zítřek je pro mě vždycky tak trochu světlem na konci tunelu. Letos to bohužel nehrozí díky jisté knize, která mi zbrzdila ještě tu várku, co jsem si půjčila z knihovny. Jak jsem si mohla myslet, že o Vánocích, obklopena novými, nádhernými, voňavými knihami s lesklými obálkami budu chtít číst zatracenýho Ovidia a jeho děsně chytrý rady do života?!

star wars no upset darth vader
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Starková Starková | E-mail | Web | 26. prosince 2015 v 17:53 | Reagovat

Co vím říct, než I feel you?
Mám dojem, že Labyrinth a Fantom se s lidmi táhne hoooooooooooooooodně dlouho.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama