Vskutku šílený rok 2015

11. ledna 2016 v 16:24 | Lia |  Výkvěty mé mysli
Každým rokem touhle dobou je podobných článků jako hub po dešti. Ať už shrnují úspěchy blogu, nebo člověka, co ho píše. Tak či tak, vždy je to spíš článek rpo samotného autora, než pro čtenáře. Ale tak proč ne? Vždycky je hezké vidět takové věci vypsané pěkně pod sebou.

Pro ty, kteří čtou Déšť, tak se dopředu omlouvám, ale asi bude vydání další kapitoly ještě chvíli trvat. Dostala jsem se k jedné části, u které si nejsem tak úplně jistá, jak jí vlastně chci napsat, takže se mnou mějte trpělivost :D. A teď už tedy k mému minulému roku

Dostala jsem se na školu, kam jsem chtěla

I přes všechny strasti na přijímačkách se to povedlo. Dokonce se mi poštěstilo, že mám i v pohodě třídu, v co jsem ani nedoufala, a po tom půl roce, co tam jsem, si začínám uvědomovat, že se mi po základce vůbec nestýská. Možná tak po dvou, třech lidí ze třídy a několika učitelích, ale to je asi tak všechno.

Objevila jsem Fantoma opery!

A teď ke skutečně důležitým věcem. Erik, světlo mého života, žár mých slabin. Ale vážně, už předtím jsem měla různé posedlosti, ale pochybuji, že to někdy dosáhlo podobných rozměrů :D. Za několik dní to bude pět měsíců a já se téhle lásky ne a ne zbavit. Už jsem tenhle úžasný příběh tady opěvovala více, než je zdrávo (pochybuji, že se to někdy v nejbližší době změní), takže vám jen řeknu, že pokud jste na podobné příběhy, nebo máte rádi muzikály, jděte do toho.

Kromě mého neutuchajícího nadšení jsem se také podle mého od té doby, co jsem to viděla o dost zlepšila ve zpívání. Rozhodně mi už nedělá takový problém vyzpívat Think of me.

The Phantom of the Opera | Tumbler Confession:

The Phantom of the Opera at Royal Albert Hall - Ramin Karimloo and Sierra Boggess

Navíc jsem teď objevila Christine, která možná předčí mou dosavadní nejoblíbenější Sierru, a to Ginu Beck. Možná nakonec skončí v mém žebříčku oblíbenosti hend vedle sebe. No jen se na ní koukněte.

the beautiful Gina Beck as Christine Daae ❤:

Hrozně mi připomíná nějakou vílu. Bych od ní ty tuze "vtipný" sviňárny očekávala snad i víc, jak od toho Erika :D.


Poznala jsem Ellu

Konečně někdo, kdo je se mnou ochotný sdílet nadšení nad krvavými muzikály (viz Sweeney Todd). Ale vážně, lidé mění téma, když začnu mluvit :DDD. Ne, že bych se jim divila.

Labyrinth

No jo, David Bowie v legínách, jeho koule a všudypřítomné třpytky jsou asi kapitola sama o sobě.

I've tried wishing my siblings away, and I've tried wishing myself away. Neither has worked. :(

GLITTER!!! :DDDD

Jareth (David Bowie) — Labyrinth | 39 Guys Who Sparked Your Sexual Awakening


Repo: The Genetic Opera!

No taky jsem o tom mluvila nedávno. Na to, že jsem čekala, že to bdue naprostá kravina nějak nedokážu vyhnat ty písničky z hlavy. Zbývá snad říct už jen:

Zydrate comes in a little glass vial


Knížky

Minulý rok jsem se v náporu ze strany Goodreads rozhodla, že bych si tedy mohla taky zapisovat, kolik že toho za rok vlastně přečtu. Někdy v druhé polovině roku jsem si říkala, že bych nakonec mohla zvládnout i 100, ale nakonec jich teda bylo "jen" 83. Takže jedu znova a uvidim, jestli se mi to tentokrát podaří.

tv girl books chuck pushing daisies

Perfect:


Povídky

V roce 2015 se mi tedy podařilo uzavřít Stíny hranic, a zároveň jsem rozepsala povídku, kterou píšu i teď a to Ti, kteří naslouchali dešti, u které si začínám uvědomovat, že se ta moje obsese Fantomem začíná projevovat o něco víc, než jsem původně plánovala.

Alice:

Seriály

Samozřejmě jsem zase rozkoukala milion věcí. V některých se posunula, někde se naopak zarazila, jak už to tak u mě bývá. Hlavně jsem se ale už KONEČNĚ pustila do toho Sherlocka a Doctora Who. A přesně tady se zastavím, protože se znám, a nejspíš bych to tady zahltila gify Cumberbatche nadzvedávajícího si límec kabátu :D.

I když jeden si stejně neodpustím :D.

If already pined this one but it is so beautiful :D Drunk Sherlock is a a thing of beauty. [GIF]

A ještě tenhle :)

This gif

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Susan II. Susan II. | Web | 14. ledna 2016 v 18:29 | Reagovat

Hezké shrnutí :) Taky mám potřebu tyhle všude omílané články psát jenom kvůli sobě, je to taková hezká tečka za rokem, člověk si ujasní, co mu vlastně ten rok přinesl... a 83 knih je odteď můj nový cíl :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama