Prodloužený víkend a croissanty s pochybným původem

1. února 2016 v 18:16 | Lia |  Daily Lia
Zdá se, že dnes se mi povedlo vymyslet ten nejdivnější možný název článku. A to už jich bylo. Především v prvním roce. Pracovní název, který obsahoval pouze slova "Prodloužený víkend" mi totiž až příliš připomínal ten film s Kate Winslet. Netuším, jak mě to napadlo zrovna tohle přízvisko. Vážně ne.

Obávám se, že tenhle kecací článek se bude řadit asi k těm nejnudnějším, pokud ovšem některý z předchozích někoho bavil. Vlastně jím jen oddaluju chvíli, kdy se budu muset jít učit biologii, takže to prosím berte v potaz :D.


Dny mi probíhají tak nějak v podobném duchu. Knížky, příležitostné psaní, zase knížky, učení na biologii a ostatní věci a tak. O tomhle víkendu se mi podařilo dopsat další kapitolu fanfikce na Fantoma, kterou tu možná jednoho dne uvidíte podle toho, jak moc velký mindfuck se z toho vyklube (po dopsání té třetí kapitoly se vývoji událostí opravdu začínám bát :D, překvapivě výsledek byl divnější při poslouchání Lany del Ray než Evelyn Evelyn :D). Prozatím se tedy budete muset spokojit pouze s mou ne tak dobře skrývanou inspirací Fantomem v Dešti. Nu což, láska by se měla projevovat. Obzvlášť ta, která je naprosto mimo klasická měřítka.

Oh this is a sad moment, I just never understood why Christine had to take off the mask. It's almost cruel

No jo, není nad projevy lásky :D

Když jsem u toho Fantoma, konečně jsem se na něj zase podívala. Strašně se mi líbí, jak pokaždé, když se na to kouknu, tak jsem vždycky překvapená, čeho všeho jsem si na tom ještě nevšimla. Třeba když se při Masquerade hádá Christine s Raoulem a Madame Giry jí chce pomoct, ale vždycky jí někdo odtáhne :D.

Phantom of the Opera 25th Anniversary - Masquerade (full scene) - Madame Giry :D

Star dress :3333

Navíc, jak jsem si mohla nevšimnout, jak obří má Ramin ruce? Vždyť tam furt s nima něco dělá, tak jak jsem mohla ty jeho lopaty přehlídnout? Jsem si tak říkala, kdykoli Sierře něžně otáčel hlavu, jak lehce by jí mohl zlomit vaz xD.

Phantom of the Opera 25th Edition_Past The Point of No Return (full scene)

Přesně v tuhle chvíli. Lehký, jako zlomit větvičku :D


No, a jinak klasika už dneska zase. Po dopsání tohohle bych se tedy měla jít začít učit, navíc mi na rameno neustále klepe ta seminárka na zemák, která zas takový problém není, ale to dřív dopíšu další kapitolu Deště než se dokopu k tomuhle, a pak ještě to anglický video, které máme natočit o něčem kulturním v našem městě a hrát v tom. Díky kreativitě naší skupiny tak budeme dabovat zvířata v ZOO :D.

A nakonec to nejdivnější. Bůhví proč jsem se začala "učit" francouzsky na Duolingo. Spíš tak pro srandu, než že bych to někdy měla fakt umět. Ale stejně, já se plácám ve skloňování latiny, bojím se mluvit anglicky, z němčiny si nepamatuju už skoro nic, a já si jdu jen tak ze srandy učit francouzsky. A to ani nemám Francii moc ráda. Veškerý vztah, který k ní mám se skládá z filmů, které se v ní odehrávaly a pak teda třeba Fantoma, Bídníků, nebo Parfému (ten ještě ke všemu je německý :D).

Is both an option? XD:

No, to je asi tak všechno, o co jsem se s váma chtěla dnes podělit. Učení, jak jinak než Fantoma, Raminovy vražedně i roztomile obří ruce, mluvící zvířata a rádoby fránina. Jo, a taky to, že za měsíc má kamarádka narozky, a já se obávám, že nedokážu úžasností překonat svůj vánoční dárek, a to vlastnoručně vyrobenou keramickou TARDIS. Spoustu zdaru!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Starková Starková | E-mail | Web | 6. února 2016 v 17:32 | Reagovat

Opakované sledování filmů/seriálů má hrozné kouzlo, to je fakt.
Té Madame Giry jsem si všimla hned napoprvé, heh. (Čím to asi bude? :D)
Přeju štěstí s fráninou, já bych na to nějak neměla nervy :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama